Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Ali Demi

€ 92.580
in
Vendos tek te preferuatrat
69

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 Ali Demi, Bulevardi Bajram Curri.
 • Kati i 2.
 • Siperfaqe 92.58 m2
 • Orientim perfekt
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti, 2 ballkone.
 • Ndertim i ri i sapo perfunduar
 • Cilësi e lartë ndërtimi, orientim perfekt ndaj drites se diellit.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38646
Çmimi: € 92.580
Permasa e Prones: 92,58 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat