Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Bulevardi Zogu I

€ 540 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
135

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bulevardit Zogu I buze rruge kryesore.
Informacion mbi apartamentin: ndërtim ekzistues kati 2 banim, sipërfaqja e apartamentit 75 m2.
Organizimi: 3 dhoma,  tualeti, i investuar,  kondicioner, i shtruar me parket i pershtatshem per zyra te ndryshme, orientim shum te mire, taksat te perfshira ne cmim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎☎☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31311
Çmimi: € 540 /muaj
Permasa e Prones: 75,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450 /muaj
Apartament 2+1, 21 Dhjetori Kati 3 banim. Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 700 /muaj
Dupleks, Blloku prane Librit Universitar. Kati 5. Ashensor Sipërfaqe totale 126 m2. Salloni,  ambienti gatimit, 2 d [me shume]
Rezervuar
€ 450 /Muaj I Diskutueshem
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes. Kati 3. Sipërfaqe totale 73 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 750 /muaj
Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo. Kati i 2 teknik, Sipërfaqe totale 85 m2 Salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat