click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

€ 335.000
,
Vendos tek te preferuatrat
516
I ri ne treg

Pershkrimi

Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet, në Qendër te Tiranës tek Rruga e Barrikadave.
Ndodhet ne katin e 7 banimit dhe te fundit te nje pallati me punime shume cilesore, ka nje siperfaqe te gjere prej 180 m2 dhe veranda te bollshme te cilat ofrojne nje pamje mahnitese te qytetit.
Apartamenti ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëri-tjetrin përmes koridorit, vazhdoni me sallonin e madh me nje oxhak, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda.
Apartamenti ka kubaturë shumë të rregullt dhe orientim të mirën ndaj dritës së diellit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25502
Çmimi: € 335.000
Permasa e Prones: 180,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat