Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Durres

€ 80.200
Vendos tek te preferuatrat
222

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në kompleksin më modern dhe inovativ qe po ndërtohet në qendër të Durrësit.
Organizimi: salloni ndenjes se bashku me ambientin e ngrënies, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Disponon sipërfaqe totale prej 107.5 m2, prej së cilës 96 m2 është sipërfaqe e brendshme dhe ndodhet në katin e 3 banim.
Kompleksi ofron një koncept modern te jetesës, një komunitet të përkryer banimi.
Për sa i përket cilësisë së ndërtimit vlen për tu përmendur: izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolimi dhe fasada e ventiluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32276
Çmimi: € 80.200
Permasa e Prones: 107,50 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 3
ballkon

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat