Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e re

€ 65.000
,
Vendos tek te preferuatrat
544

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në nje pallat me punime cilësore në qytet tek Unaza e Re ne Rrugen Mikel Maruli prane Proper Pizza.
Informacion mbi apartamentin: Kati 2, sipërfaqe totale : 95 m2 , siperfaqe e brendshme: 82 m2
Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, 2 ballkone.
Kubaturë e rregullt, me dokumentacion te rregullt hipotekor, brenda ne cmim perfshihet edhe garazhi, shitet bosh.
Vendndodhia: 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 16 minuta larg Qendres.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 21678
Çmimi: € 65.000
Permasa e Prones: 95,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 144.100
Apartament 2+1, Stacioni Trenit Kati 8. Siperfaqe totale 120.07 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, [me shume]
I ri ne treg
€ 164.000
Apartament 1+1, “Joy Rezidence”  Tegu. Kati 1 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 81.92 m2. Ambient ndenje [me shume]
I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]
I ri ne treg
€ 88.830
Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa Kati 6 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 63.45 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat