Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Qender

€ 550 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
427

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender te Tiranes me pamje nga Sheshi Skenderbe.
Organizimi: sallon, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi , tualeti dhe ballkoni.
Ndodhet në katin e 5 pallat ekzistues.
Mobilimi është bashkëkohor dhe elektroshtëpiaket janë cilësore.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është lehtësisht e aksesueshme dhe ofron të gjitha facilitet për një jetesë komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33711
Çmimi: € 550 /muaj
Permasa e Prones: 85,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 5

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 , Rr.Kosovareve 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i g [me shume]
I ri ne treg
€ 380 months
Jepet apartament me qira 3+1 📏Sipërfaqja e apartamentit 120 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma g [me shume]
Dhene me qera
€ 1.000 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Rruga e Dibres 📏Sipërfaqja e apartamentit 100 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i g [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000 /muaj
Apartament 2+1, Liqeni i Thate. Disponon siperfaqe totale 125 m2 . Ndodhet ne katin e 1 banim i 3 teknik. Salloni, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat