Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bulevardi Zhan Dark

€ 145.000
,
Vendos tek te preferuatrat
816

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 i poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek Bulevardi Zhan D’Ark”.
Siperfaq totale e apartamentit 120 m2 kati i 6 banim.
Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 korridore qe bejne shperndarjen e dhomave, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 2 ballkone qe te ofrojne nje pamje fantastike te qytetit.
Apartamenti disponon mundesi parkimi, ndodhet vetem 7 minuta larg qendres se Tiranes, 20 minuta larg Liqenit Artificial dhe 40 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20909
Çmimi: € 145.000
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat