Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Brryli

€ 94.910
,
Vendos tek te preferuatrat
629

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne katin e 4-te ne nje godine banimi 8 kateshe tek Brryli perball Martenitetit te Ri me siperfaqe 94.91 m2 i cili organizohet ne nje sallon ndenje me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendndodhja, kualiteti, pamja, qetesia dhe facilitetet perreth, e bejne jetesen ne kete apartament teper komode. Orientimi nga Perendimi eshte favorizues per ndricimin natyral gjate gjithe dites te apartamentit. Vetem 10 min larg qendres se Tiranes, 20 min larg Liqenit Artificial dhe 40 min larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20531
Çmimi: € 94.910
Permasa e Prones: 94,91 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat