Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Shengjin

€ 71.000
Vendos tek te preferuatrat
256

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në plazhin e Shëngjinit tek Rera e hedhur, Lezhë.
Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim.
Disponon sipërfaqe totale 118.2 m2.
Organizimi: sallon ndenjeje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,  2 tualete, 2 ballkone.
Kompleksi karakterizohet nga punime cilësore. Hapësirat e përbashkëta janë të ideuara për të qenë shplodhëse dhe të shfrytëzueshme nga fëmijët dhe të rriturit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32112
Çmimi: € 71.000
Permasa e Prones: 118,20 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 39.000
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. 🏡 Kati 2 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. Ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon sipërfaqe totale 86 m2, prej se ciles 77 [me shume]
€ 58.000
Shitet apartament 1+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 55.21 m2 dhe ndodhet në katin e 2. [me shume]
I ri ne treg
€ 98.300
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 98.29 m2 dhe ndodhet në katin 1. Or [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat