Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 118.000
,
Vendos tek te preferuatrat
147

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 me oborr tek Rezidenca Lura 1.
Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 69 m2 m2, verande 20 m2 dhe siperfaqe toke te gjelberuar 100 m2.
Organizimi: salloni, 2 dhoma e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni, shitet super e mobiluar dhe super e investuar deri ne detaj orjentim jug-lindje.
Apartamenti ndodhet nje nga komplekset me cilesore vetem 300 m nga deti Adriatik, i cili ofron siguri dhe mirembajtje 24 ore, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, jetese ne komunitet, etj.
Lura 1 Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Gjiri te Lalzit, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona dhe vetem 40 minuta nga Tirana.
Apartamenti ofron mobilie dhe rifinitura shume cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me kondicioner, sistem vaditje, nje magazine, parkim etj.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28150
Çmimi: € 118.000
Permasa e Prones: 189,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 65.000
Shitet super apartament 1+1 ne Golem Durres tek Mali Robit. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 52 m2 ,sip [me shume]
I ri ne treg
€ 45.000
Shitet super apartament 2+1 ne Durres tek Rrota e Kuqe, Rruga Pavarsia. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshm [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Shitet super apartament 2+1 ne Golem Durres tek pishat e buta. Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 84 m2, [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet Super apartament 1+1 me super cmim Okazion me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 58 m2 oborr kati i 1 banim [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat