Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 5 Maji

€ 88.000
in
Vendos tek te preferuatrat
207

Pershkrimi

Apartament 2+1 5 Maji
Kati i 4
Siperfaqe 103.68 m2
Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, ballkoni.
Ndertim i ri i perfunduar
Cilësi e lartë ndërtimi, orientim perfekt ndaj drites se diellit.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38154
Çmimi: € 88.000
Permasa e Prones: 103,68 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat