Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bulevardi Bajram Curri

€ 110.000
,
Vendos tek te preferuatrat
652

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri tek ish Stacioni fundit i Tiranes se Re. Ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me ashensor te ndertuar vitet e fundit dhe disponon nje siperfaqe totale prej 111 m2 ku 99.2 m2 siperfaqe e brendshme dhe  11.8 m2 siperfaqe e perbashket. Organizimi i ambientit:   ambienti i ndenjes se bashku me kuzhinen, korridori i cili ben shperndarien e dhomave , 2 dhoma gjumi, tualeti me aspirim dhe ballkoni, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore disponon kondicioner ne cdo ambient dhe shitet bosh . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti është nje zone shume e frekuentuar per banim por edhe per investim pasi eshte shume e aksesueshme me pikat kyce te qytetit si 14 minuta larg nga qendra e Tiranes, 34 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes, dhe 5 minuta larg Liqenit Artificial te Tiranes etj,  gjithashtu disponon edhe shume fleksibilitete si: gjimnaze, shkolle, spital, klinike, banke, qender tregtare etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20348
Çmimi: € 110.000
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat