Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Durres

€ 80.200
Vendos tek te preferuatrat
207

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 në kompleksin më modern dhe inovativ qe po ndërtohet në qendër të Durrësit.
Organizimi: salloni ndenjes se bashku me ambientin e ngrënies, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Disponon sipërfaqe totale prej 105.3 m2, prej së cilës 94 m2 është sipërfaqe e brendshme dhe ndodhet në katin e 3 banim.
Kompleksi ofron një koncept modern te jetesës, një komunitet të përkryer banimi.
Për sa i përket cilësisë së ndërtimit vlen për tu përmendur: izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolimi dhe fasada e ventiluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32280
Çmimi: € 80.200
Permasa e Prones: 105,30 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 3
ballkon

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]
I ri ne treg
€ 100.300
Apartament 2+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 100.3 m2. Organ [me shume]
I ri ne treg
€ 78.540
Apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 74.8 m2. Organi [me shume]
I ri ne treg
€ 67.800
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndodhet në katin e 2 banim, disponon sipërfaqe totale 9 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat