Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 3+1, Yzberisht

€ 94.500
in
Vendos tek te preferuatrat
218

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1  Yzberisht .
Aprtamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 125.9 m2.
Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 3 dhoma gjumi,  2 tualete dhe ballkoni.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare.
Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses dhe ka ndricim te mire natyral me orientim jug-lindje.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32063
Çmimi: € 94.500
Permasa e Prones: 125,90 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat