Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Don Bosko

€ 126.000
,
Vendos tek te preferuatrat
591

Pershkrimi

Zona ku ndodhet banesa është mjaft e sigurt dhe ndër më të preferuarat në Tiranë.
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Don Bosko prane Bujtines Gjeli ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 118 m2 ku 108 siperfaqe e brendshme dhe 10 m2 siperfaqe e perbashket. Apartameti është investuar tërësisht me punime nga vete i zoti.
Organizimi: salloni i ndenjes i mobiluar ne menyre bashkekohore, ambienti i gatimit i cili ndodhet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ka shume fasilitete prane si shkolla publike dhe private ,qender shendetesore, dyqane, lokale, restorante, transport publik etj, por eshte edhe shume i aksesueshem me pikat kyc te qytetit ndodhet vetem 5 minuta larg Zogut te zi 15 minuta larg qendres dhe 31 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.
Apartamenti ka qene 3+1 por eshte konvertuar ne 2+1.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 21284
Çmimi: € 126.000
Permasa e Prones: 118,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat