Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 

€ 77.700
Vendos tek te preferuatrat
183

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1  Yzberisht .
Aprtamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 103.6m2.
Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi,  2 tualete dhe ballkoni.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare.
Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32060
Çmimi: € 77.700
Permasa e Prones: 103,60 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat