Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 70.400
,
Vendos tek te preferuatrat
184

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne rrugen e “Dibres” prane BKT-se.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri pa ashensor.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe është i organizuar si në vijim,1 ambjent gatimi, salle ngrenie,1 sallon ndenje,2 dhoma gjumi, 2 ballkone,1 tualet.
Orientimin e ka drejt veriut dhe lindjes.
Shitet bosh.
Orientimi i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare ).
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24988
Çmimi: € 70.400
Permasa e Prones: 110,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
ballkon

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 perballe me Spitalin Amerikan 3 ne Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Golden Park. Apartamenti nd [me shume]
I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Halili, tek Rruga e Dibrës. Ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri me [me shume]
I ri ne treg
€ 123.000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko tek kompleksi Vizion Plus. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pall [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartamenti është i pozicionuar prane Sheshit Willson, Rruga Zef Jubani. Informacion mbi apartamentin: kati 6, sipë [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat