Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bllok

€ 500 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
10

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 prane shkolles Emin Duraku ne Bllok.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri, siperfaqe 115 m2.
Organizimi: ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni me pamje fantastike.
Cmimi i Diskutueshem.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34495
Çmimi: € 500 /muaj
Permasa e Prones: 115,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280 /muaj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Fortuzi. Apatamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon nje ballkon shum [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri. Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenje, ambient gatimi, dh [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 2+1 pranë Kinema Agimi-t. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues. [me shume]
I ri ne treg
€ 1.300 /month
Jepet me qira apartament 2+1 në  rrugën ‘Perlat Rexhepi’, Bllok. Disponon një sipërfaqe totale prej 132 [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat