Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

€ 70.000
Vendos tek te preferuatrat
113

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 Rruga e Kavajes, pranë ambulances nr 9.
Apartamenti disponon sipërfaqe prej 65.9 m2 dhe ndodhet në katin e 5 banim pallat ekzistues, i rikonstruktuar.
Organizimi: ambient ndenjeje sëbashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon..
Zona është e favorshme dhe e preferueshme për banim.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34487
Çmimi: € 70.000
Permasa e Prones: 65,90 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 135.000
Shitet ambient tregtar ne qender te Lushnjes Disponon siperfaqe 110 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]
I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat