Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e re

€ 76.000
,
Vendos tek te preferuatrat
19

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane fabrikes se miellit.
Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe totale 95 m2,  kati i 4 i nje pallati te ri i pa banuar me pare.
Organizimi: ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkoni.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34473
Çmimi: € 76.000
Permasa e Prones: 95,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut prane gjimnazit New York. Apartamenti është i pozionuar në katin e 4 të një [me shume]
I ri ne treg
€ 56.000
Shitet apartament 2+1 tek rr. Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues dhe ka një s [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Shitet apartament 2+1 në rr. Pandi Dardha, Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues [me shume]
I ri ne treg
€ 89.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane Kompleksit Molla. Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe totale 1 [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat