Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e re

€ 82.000
,
Vendos tek te preferuatrat
237

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane Kompleksit Molla.
 • Siperfaqe totale 104 m2
 • Kati i 7 i nje pallati te ri
 • Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.
 • Ambjenti ndenjes se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi , tualeti dhe ballkoni.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • +355686511111

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34453
Çmimi: € 82.000
Permasa e Prones: 104,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat