Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bllok

€ 1.300 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
35

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 në  rrugën ‘Perlat Rexhepi’, Bllok.
Disponon një sipërfaqe totale prej 132 m2.
Organizimi: Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri dhe me punime shumë cilësore.
Zona ku ndodhet është e favorshme për zhvillimin e tipologjive të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34428
Çmimi: € 1.300 /month
Permasa e Prones: 132,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Liqeni i Thatë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati 4 katësh dhe [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Zogu i Zi pranë Ring Center. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati [me shume]
I ri ne treg
€ 170 /month
Jepet me qira ambient tregtar tek Rruga Mihal Grameno. Ambienti ndodhet në katin e 1 teknik dhe disponon sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati të ri 12 katës [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat