Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik

€ 450 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
189

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1  prane Kopshti Zoologjik.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri.
Organizimi: ambient ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkoni me pamje fantastike, orientim lindje.
Apartamenti eshte super i investuar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34409
Çmimi: € 450 /muaj
Permasa e Prones: 95,00 m2
Dhoma: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250 /muaj
Apartament 1+1, Liqeni Thate. Kati 0, dupleks Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe veran [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Apartament 1+1 21 Dhjetori prane Rezidences Kontakt Kati i 5. Siperfaqe 75 m2 Ndertim i ri me ashensor Salloni nden [me shume]
I ri ne treg
€ 440 /muaj
Apartament 2+1 Zogu i Zi Kati i 8. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballkoni. Ashens [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Apartament 1+1 Liqeni Thate Kati i 3. Siperfaqe 75 m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat