Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Durres

€ 36.000
Vendos tek te preferuatrat
40

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në Rrugën e Plazhit, Durrës.
Apartamenti disponon sipërfaqe 65 m2 dhe ndodhet në katin e 3.
Organizimi: ambienti i gatimit sëbashku me ambientin e ngrënies, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.
Apartamenti është ndërtim i ri, me punime cilësore. I mobiluar ne mënyrë bashkëkohore. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33862
Çmimi: € 36.000
Permasa e Prones: 65,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 78.400
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndodhet në katin e 3 banim, disponon sipërfaqe totale 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 77.800
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndodhet në katin e 2 banim, disponon sipërfaqe totale 9 [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residences Gjiri Lalzit. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndo [me shume]
I ri ne treg
€ 71.500
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residences Gjiri Lalzit. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndo [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat