Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Yzberisht

€ 69.000
,
Vendos tek te preferuatrat
58

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht.
Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Disponon sipërfaqe 105 m2 dhe ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri.
Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithë ditës.
Disponon hipoteke .
Zona ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33856
Çmimi: € 69.000
Permasa e Prones: 105,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut prane gjimnazit New York. Apartamenti është i pozionuar në katin e 4 të një [me shume]
I ri ne treg
€ 56.000
Shitet apartament 2+1 tek rr. Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati ekzistues dhe ka një s [me shume]
I ri ne treg
€ 67.000
Shitet apartament 2+1 në rr. Pandi Dardha, Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati ekzistues [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re, prane fabrikes se miellit. Siperfaqa e apartamentit: siperfaqe total [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat