Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Shkolla e Kuqe

€ 98.980
Vendos tek te preferuatrat
454

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 pranë Shkollës së Kuqe.
Ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri. Disponon sipërfaqe totale 101 m2.
Organizohet nga ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkone.
Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të favorshme për banim. Infrastrukura e zonës është në gjendje shumë të mirë dhe të mirëmbajtur.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33408
Çmimi: € 98.980
Permasa e Prones: 101,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat