Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Vlore

€ 48.000
Vendos tek te preferuatrat
230

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 m2 dhe ndodhet në katin e 3 banim.
Organizimi: ambienti i ndenjes, ambienti i gatimit, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Pallati është ndërtim i ri dhe shumë cilësor. Apartamenti është i investuar me mobilim bashkëkohor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33353
Çmimi: € 48.000
Permasa e Prones: 86,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 102.000
Shitet apartament 1+1 në Vlorë pranë Lungomares. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe tota [me shume]
€ 60.600
Shitet apartamenr 3+1, kati 7 ne rr: Jeronim De Rada, Vlore, ne ndertim e siper me siperfaqe 128.82 m2 i cili organ [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat