Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Ish Stacioni i Trenit

€ 95.000
,
Vendos tek te preferuatrat
243

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Stacioni i Trenit, pranë Bulevardit të Ri.
Apartamenti disponon nje sipërfaqe totale prej 103 m2, prej së cilës 95m2 sipërfaqe e brendshme.
I pozicionuar në katin e 2-të banim apartamenti organizohet nga një korridor i cili bën shpërndarjen, ambient ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31848
Çmimi: € 95.000
Permasa e Prones: 103,00 m2
Property Lot Size: 95,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 2

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat