Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

€ 71.800
,
Vendos tek te preferuatrat
136

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Kompleksin Golden Park 3, në Rrugën e Kavajës.

Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një kompleksi të ri që po ndërtohet përballë Spitalit Amerikan 3.
Organizimi: sallon ndenjeje, ambienti gatimit, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Disponon një sipërfaqe totale 89.72 m2, prej së cilës vetem 12.24 m2 konsiderohet sipërfaqe e përbashkët.
Pallati përbëhet nga dy ashensorë, shkallët e përditshme janë me ajrim natyral. Hapësirat e përbashkëta do të jenë të organizuara në kënde lojrash për fëmijë. Punimet e kompleksit janë ndër më cilësoret, mur tulle me polisterol, sistem kapot dhe vetratat dopio xham për akustikë relaksuse.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31399
Çmimi: € 71.800
Permasa e Prones: 89,72 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
oborr mbrapa
oborr para
oborr të rrethuar
hapësira private

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]
I ri ne treg
€ 81.200
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, Rruga Stavri Themeli Kati 7 , ndertim i ri drejt perfundimit. Siperfaqe totale 95. [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat