Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Liqeni i Thate

€ 102.000
,
Vendos tek te preferuatrat
493

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, te Rruga Eduard Mano.
Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 113 m2 ku 103.3 m2 siperfaqe e brendshme, 9.7 m2 siperfaqe e perbashket.
Apartamenti disponon: salloni ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, pallat i ri, pjeserisht e mobiluuar, kubaturë e rregullt, punime cilësore, sistem kapote, i shtruar me parket.
Orientimi eshte Jug-Lindje dhe Perendim, qe do te thote se gjithe diten ka ndricim natyral.
Zona ofron nje standart jetese te larte, pasi pervec qetesise dhe ajrit te paster, ofron dhe kopeshte, supermarkete, restorante, farmaci, linje urbani.
Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor.
Prona disponon dhe dy garazhe, por nuk perfshihen ne kete cmim.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27836
Çmimi: € 102.000
Permasa e Prones: 113,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 133.500
Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tasim, Pazari Ri Sipërfaqe ndërtimi 89 m2 Kati 5 Ndertim i ri Mundesi konvertimi ne 2+1 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Apartament 1+1, Yzberisht ne perfundim te Bulevardit te Ri Sipërfaqe ndërtimi 77.16 m2 Kati 3 Me hipoteke Salloni n [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat