Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 381.700
,
Vendos tek te preferuatrat
22

Pershkrimi

Apartament 2+1 Bulevardi Bajram Curri ETC
Siperfaqe 136.32 m2 me nje planimetri perfekte si edhe me nje drite natyrale per gjate te gjithe dites, kjo per shkak te orientimit qe kjo prone ka.
Ne kete rezidence do te gjeni apartamente elegante ose me mire le te themi nje shtepi ne qiell dhe nje stil jetese i pakrasueshem. Cdo apartament ka vetrata te medha te cilat lejojne ndricimin natyral dhe hapsira te bollshme per komfortin e gjithe familjes.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33216
Çmimi: € 381.700
Permasa e Prones: 136,32 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit prane Air Albania. Organizimi: sallon, ambient gatimi, 2 dhoma g [me shume]
I ri ne treg
€ 37.400
Shitet apartament 1+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa. Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërt [me shume]
I ri ne treg
€ 60.800
Shitet apartament 2+1 Selite, prane Xhamise Rruga Hamdi Pepa. Informacion mbi apartamentin: kati 3, sipërfaqe ndërt [me shume]
I ri ne treg
€ 60.500
Shitet apartament 2+1 në zonën e Astirit pranë Bar 2-Palma. Ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri. Dispon [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat