Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bllok

€ 120.000
, ,
Vendos tek te preferuatrat
248

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 i konvertuar ne 1+1 tek Kinema Agimi ne Bulevardin Bajram Curri, Blloku.
Infromacion mbi apartamentin: siperfaqe 83 m2, kati 2 pallat ekzistues, buze rruge kryesore.
Oraganizimi: sallon ndenje, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi tualet.
Detaje te tjera: me hipoteke i mobiluar, i investuar, i konvertuar ne 1+1 por lehtesisht i konvertueshem ne 2+1, apartamenti aktualisht eshte me qera ne vleren 400 euro/muaj.
Opsion ideal per banim dhe investim sepse zona ku ndodhet apartamenti te jep mundesin e cdo faciliteti ne kohe fare te shkurter dhe eshte shume e preferuar nga bizneset per te zhvilluar aktivitetin e tyre.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Id e Prones: 33170
Çmimi: € 120.000
Permasa e Prones: 83,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat