Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Gjiri i Lalzit

€ 70 /nata
,
Vendos tek te preferuatrat
395

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rezidenca Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit
Apartamenti dispon nje siperfaqe 80 m2, 1 vend parkimi.
Ndodhet ne katin e 3 i cili organizohet nga nje sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore.
Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinasit dhe 42 km nga kryeqyteti, Tirane. “Vala Mar Residences” do te jete nje resort fantastik, ku apartamentet edhe vilat do te jene te rrethuara nga pishat edhe me pamje nga deti, buze plazhit me rere te paster.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33089
Çmimi: € 70 /nata
Permasa e Prones: 80,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat