Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Zogu i Zi

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
367

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 i pozicionuar në zonën e Zogut Zi prane Ring Center.
Ndodhet ne katin e 5 banim, sipërfaqe 109.2 m2.
Organizimi: salloni ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit, 2 tualete, ballkoni, ndërtim i ri me ashensor, punime cilesore, shitet pjeserisht i mobiluar.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte  nje nder me te pelqyerat per banim por edhe per investim pasi apartamenti aktualisht eshte i lene me nje cmim 600 euro ne muaj qera por ka prane edhe nje ser fasilitetesh si qendra tregtare spitale private dhe plublike dhe shume biznese te tjera. Lokacioni i apartamentit eshte shume favorit pasi ndodhet shume prane qendres.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30586
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 109,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat