Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Kavajes

€ 65.000
,
Vendos tek te preferuatrat
828

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne katin e III-te brenda Pallati me Shigjeta, buze Lanes, ne pozicion kyc dhe te rendesishem per te levizur me makine dhe ne kembe me siperfaqe 70 m2 i cili organizohet ne 1 sallon ndenje, 1 ambient ndenjeje i cili ka dalje ne ballkon i shfrytezuar si ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare. Ne mes te pallatit ka shesh te madh pushimi dhe 1 kend lojrash per femije. Nje nga kryqezimet kryesore e cila lidh Bulevardin Bajram Curri, Rr: Kavajes, Unaza Madhe ( Astiri ), 10 min larg qendres se Tiranes, 10 min larg Liqenit Artificial te Tiranes si dhe 30 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20121
Çmimi: € 65.000
Permasa e Prones: 70,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 107.100
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 6 119 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat