Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Himare

€ 126.100
Vendos tek te preferuatrat
523

Pershkrimi

Apartament 2+1 Himare me orientim nga Deti.
Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati 1 banim, sipërfaqja e apartamentit 92.76 m2.
Organizimi: salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi , 1 tualet, 1 ballkon.
Fasade e ventiluar me tulle qeramike te nje cilesie teper te larte e cila mundeson izolim te mire termik ,hidroizolim dhe izolim akustik, dyert e ballkoneve dhe dritaret do te jene me dopjo xham dhe material termik, cdo tualet dhe kuzhine do te kete oxhakun personal te ajrimit te vecuar nga apartamentet e tjera i cili do te vazhdoje deri ne tarrace, mur dopio tulle dhe me shtrese izoluese ndermjet per izolim akustik .Hidrosanitare inkaso dhe mishelator Grohe teper cilesor nga Brunes, sistem ngrohie ftohje,  linja te vecanta telefonie,interneti dhe TV.
Objekti ndodhet ne nje zone shume te bukur te qytetit vetem 100 m nga deti dhe e izoluar nga te gjitha zhurmat.Pamja eshte fantastike dhe zona pereth mundeson gjelberim te shumte.
Objekti ka gjithashtu vende parkimi ne katin -1 te disponueshme per shitje me cmim qe fillon nga 10.000 euro.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30181
Çmimi: € 126.100
Permasa e Prones: 92,76 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat