Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Harry Fultz

€ 101.000
,
Vendos tek te preferuatrat
364

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Hipoteka ne nje kompleks te ri.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 89.52 m2 ndodhet ne katin e 1 nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore, orientim jug lindje .
Organizimi fillon nga salloni , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon. Mundesi parkimi ose depoje.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30158
Çmimi: € 101.000
Permasa e Prones: 89,60 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]
I ri ne treg
€ 81.200
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, Rruga Stavri Themeli Kati 7 , ndertim i ri drejt perfundimit. Siperfaqe totale 95. [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat