Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik

€ 103.000
,
Vendos tek te preferuatrat
245

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga Bilal Sina pranë Kopshtit Zoologjik.
Ndodhet në katin e 3 banim të një pallati 4-katësh. Disponon sipërfaqe totale 106 m2 prej së cilës 91 m2 është sipërfaqe e përbashkët.
Organizohet nga ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të favorshme për banim. Infrastrukura e zonës është në gjendje shumë të mirë dhe të mirëmbajtur.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33048
Çmimi: € 103.000
Permasa e Prones: 106,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
ballkon

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat