Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Zogu i Zi

€ 135.000
Vendos tek te preferuatrat
245

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Zogu i Zi.
Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim ose i 3 teknik, sipërfaqja e apartamentit 100 m2.
Apartamenti disponon: salloni ndenjes, ambienti I gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
Cilesime te tjera: i mobiluar , kondicioner, kubaturë e rregullt me ashensor.
Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 135.000

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29814
Çmimi: € 135.000
Permasa e Prones: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat