Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e re

€ 94.300
,
Vendos tek te preferuatrat
199

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek Unaza e Re, Future Home Residence.
Informacion mbi apartamentin: Kati 6, sipërfaqe ndërtimi : 110.88 m2
Apartamenti disponon: salloni ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, 2 ballkone.
Kubaturë e rregullt, punime cilësore , sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike etj.
Disponon edhe nje parkim kati -2 12.000 euro.
Vendndodhia: 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 16 minuta larg Qendres.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29837
Çmimi: € 94.300
Permasa e Prones: 110,88 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 107.100
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 6 119 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat