Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Tregu Elektrik

€ 85.000
, ,
Vendos tek te preferuatrat
434

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 Rruga Mihal Grameno, ne zonen e Tregut Elektrik.
Informacion mbi apartamentin: kati I 4 banim I nje pallati 7 katesh, sipërfaqa e apartamentit 97.5 m2 pallat I viteve 2000 pa ashensor.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes , ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi , tualeti, ballkoni.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Id e Prones: 29815
Çmimi: € 85.000
Permasa e Prones: 97,50 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat