Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 151.382
,
Vendos tek te preferuatrat
62

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri.
Disponon nje siperfaqe totale prej 108.13 m2  ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore .
Organizimi: salloni, ambienti gatimit, 2 dhoma e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29771
Çmimi: € 151.382
Permasa e Prones: 108,13 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 72.500
Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Spitalit Nene Tereza tek Rruga e Dibres. Apartamenti [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet apartament 2+1 në Unazën e Re. Apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri 9-katësh me ashen [me shume]
I ri ne treg
€ 138.000
Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kosovarëve. Informacion mbi apartamentin: kati 9 banim totali i kateve [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Stadiumit Dinamo. Informacion mbi apartamentin: kati i 1 banim, sipërfaq [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat