Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Hotel, Rruga Kavajes

€ 700.000
,
Vendos tek te preferuatrat
479

Pershkrimi

Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme prane qendres se Tiranes tek Rruga e Kavajes.
Hoteli është 5 katësh dhe organizohet nga 10 dhoma të arreduara me stil modern bar-restorant,i cili ka arredim të këndshëm.
Secila prej dhomave ka hapësirë,garderobë dhe nga një tualet.
Disponon nje siperfaqe prej 360 m2.
Hoteli ka klientelë të ngritur prej kohësh.Hoteli është një opsion ideal investimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29246
Çmimi: € 700.000
Permasa e Prones: 360,00 m2
Dhoma: 13
Dhoma Gjumi: 10
Tualet: 11
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 2.750.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te Zi. Ndertesa [me shume]
€ 7.500.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea. Ndertesa ka një [me shume]
€ 1.500.000
Shitet Bar-Restorant-Hotel + Truall ne Rr. Aeroporti ne Tirane, tek rreth rrotullimi i Aeroportit ‘Nene Terez [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat