Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Kodra e Diellit

€ 142.000
,
Vendos tek te preferuatrat
443

Pershkrimi

Shitet Apartamet 2+1+2 ne nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1.
Ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri dhe disonon nje siperfaqe totale prej 117 m2.
Organizimi: salloni ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit dhe dalje ne verande, dhoma e ciftit me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem.
Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto.
Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja.
Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme.
Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim.
Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29216
Çmimi: € 142.000
Permasa e Prones: 117,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat