Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e re

€ 105.000
,
Vendos tek te preferuatrat
264

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re, Rruga Loni Ligori.
Informacion mbi apartamentin: kati 7 i parafundit, sipërfaqe totale 106.74 m2, siperfaqe e brendshme 97.93 m2, orientim lindje, apartamenti eshte 2+1 me mundesi konvertimi ne 3+1, dokumentacion i rregullt hipotekor.
Organizimi: sallonin ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, korridor shpërndarës, i investuar, kubaturë e rregullt, i mobiluar luks, ashensor , parkimi 30 m2, hapesire e gjelber poshte pallatit.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29067
Çmimi: € 105.000
Permasa e Prones: 106,97 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat