Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 99.165
,
Vendos tek te preferuatrat
36

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Hipoteka ne kompleksin Quartum Residence.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 90.15 m2 ndodhet ne katin e 2-te dhe te 6-te te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore , me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore .
Organizimi fillon nga salloni , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon. Mundesi pagese me keste, orjentim jug perendim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26995
Çmimi: € 99.165
Permasa e Prones: 90,15 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 perballe me Spitalin Amerikan 3 ne Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Golden Park. Apartamenti nd [me shume]
I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Halili, tek Rruga e Dibrës. Ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri me [me shume]
I ri ne treg
€ 123.000
Shitet apartament 2+1 në Don Bosko tek kompleksi Vizion Plus. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pall [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartamenti është i pozicionuar prane Sheshit Willson, Rruga Zef Jubani. Informacion mbi apartamentin: kati 6, sipë [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat