click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 61.460
,
Vendos tek te preferuatrat
32
I ri ne treg

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re, Rruga Sokrat Miho.
Apartamenti është i organizuar nga salloni, 2 dhomat e gjumit,tualeti dhe ballkoni.
Objekti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati te ri ne faze ndertimi dhe ka një sipërfaqe prej 87.8 m2.
Apartamenti ka orientim shume te mire ndaj diellit.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27723
Çmimi: € 61.460
Permasa e Prones: 87,80 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.200
Shitet apartament 3+1 Rruga Sami Frashri prane Liqenit Artificial dhe Sheshit Willson. Informacion mbi apartamentin [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture [me shume]
I ri ne treg
€ 46.032
Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re, Rruga Sokrat Miho. Apart [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 në nje pallat me punime cilësore në qytet tek Unaza e Re tek Alfa Bank. Informacion mbi apart [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat