Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 70.000
,
Vendos tek te preferuatrat
32

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në nje pallat me punime cilësore në qytet tek Unaza e Re tek Alfa Bank.
Informacion mbi apartamentin: Kati 4, sipërfaqe totale : 100 m2
Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar.
Kubaturë e rregullt, me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Vendndodhia: 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 16 minuta larg Qendres.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27715
Çmimi: € 70.000
Permasa e Prones: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.200
Shitet apartament 3+1 Rruga Sami Frashri prane Liqenit Artificial dhe Sheshit Willson. Informacion mbi apartamentin [me shume]
I ri ne treg
€ 76.000
Shitet apartament 2+1, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture [me shume]
I ri ne treg
€ 46.032
Disponojmë apartament 1+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re, Rruga Sokrat Miho. Apart [me shume]
I ri ne treg
€ 61.460
Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re, Rruga Sokrat Miho. Apart [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat