Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 81.000
,
Vendos tek te preferuatrat
196

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 135 m2 kati i 6 banim, ndodhet në zonën e Yzberishtit.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, ashensor.
Punime cilesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve, kopsht, shkolla, qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27702
Çmimi: € 81.000
Permasa e Prones: 135,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 89.000
Shitet apartament 3+1 në zonën e Freskut, në rrugën Shefqet Kuka. Informacion mbi apartamentin: sipërfaqja e aparta [me shume]
I ri ne treg
€ 69.000
Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. [me shume]
I ri ne treg
€ 53.000
Shitet apartament 1+1 në Yzberisht. Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. [me shume]
€ 67.000
Shitet apartament 2+1 në zonën e Astirit pranë Bar Artisti. Ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri. Dispo [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat