Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 70.800
,
Vendos tek te preferuatrat
54

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 118 m2 kati i 7 banim i parafundit, ndodhet në zonën e Yzberishtit.
Apartamenti disponon: salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni, ashensor.
Punime cilesore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve, kopsht, shkolla, qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27687
Çmimi: € 70.800
Permasa e Prones: 118,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1 tek rruga 4 Dëshmorët prane shkolles Partizani. Apartamenti ndodhet në katin e 2 me sipërfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 46.000
Shitet apartament 2+1 ne Kombinat tek Rruga e Qelqit Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me t [me shume]
I ri ne treg
€ 221.024
Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Disponon nje siperfaqe prej 114.11 m2 siperfqe apartamenti dhe 103.83 m2 sip [me shume]
I ri ne treg
€ 166.270
Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 127.9 m2 ndodhet ne katin e 4-re te [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat